Travel

OFERTAT ME TE REJA PER ISTANBUL

Hotelet MΓ« Luksoze NΓ« Istanbul

Hilton Bomonti

NjΓ« nga hotelet kryesore nΓ« Stamboll, nga pikΓ«pamja e njΓ« lokacioni perfekt.

Hilton Bosphorus

NjΓ« nga hotelet mΓ« tΓ« mira nΓ« Stamboll, pamja e sheh Bosforin.

Akka Lush Hotel

E vendosur nΓ« lagjen Beyoglu nΓ« Stamboll, 650 metra nga rruga Istiklal.

Pera Center Hotel & Spa

Hotel Pera Center është një nga hotelet që ofron Familja Ellialtıoğlu me përvojën e saj gati një shekullore në menaxhimin e hoteleve.

The Marmara Pera

I ndodhur nΓ« zonΓ«n e modΓ«s dhe tΓ« modΓ«s tΓ« Stambollit nΓ« Beyoglu, ku historia e lashtΓ« takohet me jetΓ«n moderne, ky hotel elegant pΓ«rmban njΓ« tarracΓ« nΓ« Γ§ati me njΓ« pishinΓ« tΓ« hapur me pamje nga rrugΓ«t e gjalla tΓ« Stambollit.

Elan Hotel

Elan Istanbul Pera ndodhet nΓ« rrethin e Taksimit, duke ofruar njΓ« ruajtje bagazhesh dhe njΓ« zonΓ« lobi.

Agency App Design

Great websites add great values to your business From wire-framing to we do it all.

Web Application

Great websites add great values to your business From wire-framing to we do it all.

UX/UI Design

Great websites add great values to your business From wire-framing to we do it all.